Mój koszyk

Mini Cart

O nas

Prêt à Santé jest polską marką, którą stworzył zespół młodych ludzi pełnych pasji, radości tworzenia oraz zamiłowania do mody i francuskiego szyku.

Od kilku lat obserwujemy rynek odzieży ochronnej dla personelu medycznego, zbierając przy tym cenne opinie i sugestie osób, które codziennie noszą ją przez wiele godzin. W ten sposób, odpowiadając na oczekiwania i potrzeby pracowników oraz szanując ich gusta, powstają modele naszej wyjątkowej odzieży. Pomagają nam w tym kreatywni projektanci mody, dzięki którym uzyskujemy nowoczesne i oryginalne wzory, zachowując przy tym wszystkie normy dotyczące ubrań ochronnych.

Oferowana przez naszą firmę odzież jest produkowana wyłącznie w Polsce z najwyższej jakości, atestowanych tkanin, które są importowane z Włoch oraz innych krajów europejskich. Propozycje Prêt à Santé skierowane są do medyków dbających o swój wizerunek w pracy i ceniących indywidualny, elegancki styl z nutą ekstrawagancji.

Naszym atutem są niewielkie serie produkcyjne, które pozwalają klientom nabyć limitowane i spersonalizowane wzory. Interesujące dodatki oraz drobne uzupełnienia tkanin o ciekawych barwach dodają kolekcjom marki Prêt à Santé niepowtarzalnego charakteru, a przy tym zapewniają najwyższy komfort pracy, jak również doskonałe samopoczucie.

Ofertę jesteśmy w stanie dopasować do każdego klienta, co sprawia, że kompleksowość i jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, gdyż będzie dla nas wielką przyjemnością i wyzwaniem móc sprostać Państwa wymaganiom.