Mój koszyk

Mini Cart

Zaprojektuj fartuch

Szukasz wyjątkowej odzieży medycznej?

Chcesz wyróżnić się w elegancki sposób?

Lubisz białe fartuchy, ale chcesz ożywić swój wizerunek w pracy?

Oferta indywidualna jest właśnie dla Ciebie!

Szyjemy bazową odzież, a Ty razem z nami wybierasz tkaninę na wykończenie mankietów.

Wykonujemy projekty dopasowane do specjalizacji, zarówno dla lekarzy pediatrów (możemy znaleźć tkaninę z każdą postacią z bajki Disneya), dentystów, jak i weterynarzy, kosmetologów czy dietetyków. 

Szyjemy odzież dopasowaną do logo i wystroju firm. Mamy szerokie spektrum możliwości. Ogranicza nas tylko wyobraźnia i od czasu do czasu nasza krawcowa :)

Zaskocz siebie i pacjentów.

W pracy można wyglądać elegancko i oryginalnie.

Jak zamówić indywidualny projekt?

  1. W pierwszej kolejności wybieramy bazę, czyli model marynarki z oferty poniżej oraz tkaninę podstawową (białą, czarną, ciemnoniebieską lub granatową).
  2. Dostosowujemy dany model do indywidualnych potrzeb, czyli dopasowujemy długość rękawa, długość odzieży medycznej (baza to marynarka medyczna, +10 cm fartuch medyczny, +15 cm długi fartuch medyczny i +25 cm sukienka medyczna).
  3. Wybieramy tkaninę na mankiety. Wybór wzoru spośród dostępnych w naszej standardowej ofercie nie wpływa na cenę. Można bezpłatnie miksować wzory mankietów w obrębie bazowych modeli (np. chcesz marynarkę Dorothe z mankietami z modelu Eva? – napisz o tym w wiadomości podczas składania zamówienia).
  4. Jeżeli wśród dostępnych tkanin nie znaleźliśmy odpowiedniego wzoru, to możemy zdecydować się na „Indywidualny dobór tkaniny”. Opcja ta jest dodatkowo płatna (50 zł).
  5. Kolejny krok to mail na adres biuro@pretasante.pl z informacją o wybranym motywie (np. Myszka Miki, Bambi, piwonie itp.). Warto też podesłać logo, jeżeli chcemy dopasować tkaninę do wystroju gabinetu.
  6. Wszelkie sugestie dotyczące zamówienia można podać również w rubryce „Informacja dla sprzedającego” podczas finalizacji zamówienia.
  7. Czas realizacji indywidualnego projektu to ok. 3 tygodnie.